Sevgililer Günü kutlayanlara veya aşkını ilan edenlere balon buketi önerileri

Yayınlanma Tarihi Oca 15 2018 - 10:26am Yazar PartiPaketi

Burada örnek verdiğimiz sevgililer günü balonlarının varyasyonları yapmamız, değiştirmemez veya tamamiyle size özel bir buket oluşturmamız mümkün! Balon buketlerinin fiyatları seçilecek balonlara, aksesuarlara ve adetlere göre değişiklik gösterecektir. info@partipaketi.com‘a mesaj atarsanız veya Etiler mağazamızla irtibata geçerseniz size bilgi vermekten mutluluk duyarız: 02123525223

Yararlı bilgiler: Balonların uçan balon haline gelmesini sağlayan helyum gazı, ücretli bir gazdır. Balon büyüklüklerine göre fiyatlar değişmektedir. Uçan balonlar kargoya verilemez; mağazamızdan teslim alınmaları gerekir. Balonları şişirmeden kargolayabiliyoruz, kargo süresi İstansul içind 1-2, dışında 2-3 işgünüdür. Lateks balonların ömrü kısadır (8-10 saat), ancak folyo balonlar havada 2 haftayı aşkın bir süre kalabilirler. Lateks (kauçuk) balon içeren buketleri aynı gün teslim almanızı öneririz. Sevgiyle kalın!

Hediyenizi kalp biçiminde peluş kutuya koyduktan sonra, kutuyu kalp biçimli lateks balonlar ve tercihiniz olan herhangi bir mesajlı veya düz folyo balon ile bağlayabiliriz.

Bu 91cm enindeki anlamlı ve hoş balonun altından bir de eros ve kalplerle süslü süs sarkıtıyoruz. Sevginin en güzel tanımı bu olsa gerek!

Seçtiğiniz kalp biçimli lateks balonlar veya folyo balonların altına mini mandallarla mesajlı kartlar veya fotoğraflar tutturabiliriz. O odaya girdiğinde bu sürpriziniz karşısında nasıl mutlu olabileceğini tahmin edebilir misiniz? 🙂

Kalp biçiminden hoşlanmıyor musunuz? Veya hediyeniz sevgiliniz için değil sevdiğiniz bir dostunuz veya aile bireyi için mi? Hiç sorun değil! Çocukluğumuzun lolipop renkli balonlarını helyum gazı ile doldurarak uçan balon haline getiriyoruz. Altlarına mini mandallarla istediğiniz mesajı veya resmi asabilirsiniz!

Hem şirin, hem anlamlı bir balon buketi: En üstte kocaman bir kalp, altında rengarenk kalp lateks balonlar ve onları elinde tutan “Seni düşünüyorum” mesajlı bir balon ağırlığı <3

Klasik ve şık bir balon buketi: Dilediğiniz adette uçan folyo kalp balon ve altına ister mesajlı, ister sade bir balon ağırlığı. Seçim sizin!

Aşkının mahkumu musunuz? Ona bunu bir balon buketiyle söylemeye ne dersiniz? Aşk Mahkumu Peluş Ayı hediyelik ve ona bağlanmış harika bir LOVE folyo balon. Balon söndükten sonra da peluş ayı hep onunla kalacak…

Aşkınızı dile getirin: 110cm ebatındaki harf folyo balonlarla kalp folyo balonu birleştiriyoruz. İster duvarda dekor olarak kullanın, isterseniz helyumla şişirelim, uçan balon olarak verin.

Mesajını net vermek isteyenlere: I LOVE YOU yazısını 110cm’lik folyo balonları şişirerek oluşturuyoruz. İsterseniz havayla doldurup duvara dekor olarak yapıştırabilirsiniz, isterseniz her birini helyom ile doldurarak ve yan yana uçan balon olarak yerleştirebilirsiniz. Sonucun her şekilde etkili olacağı kesin!