Şanslı Mother&Baby okuyucuları çocuklarının doğum günlerini PartiPaketi ürünleriyle kutlayacak!

Yayınlanma Tarihi Eyl 6 2012 - 4:50pm Yazar PartiPaketi
ve
 işbirliğiyle…
PARTİPAKETİ’NDEN 20 ANNEYE 8 KİŞİLİK DOĞUM GÜNÜ PARTİ PAKETİ HEDİYE!

 8 kişilik bir doğumgünü partisi vermek için ihtiyacınız olan malzemeler bu parti paketlerinde! Temalı sofra seti ve kutlama ürünleriyle yıllarca hatırlanacak rengarenk bir yaş günü partisi düzenleyebilirsiniz!
Bebeğiniz büyüdü, bir de doğumgünü mü kutluyor?! Zaman ne çabuk geçiyor!.. İşte bu sebeple her anı anıya dönüştürmeli, bu güzel günlerin keyfini çıkarmalı… Tabii işin içine kutlama girince “Peki ya bu işin yükü?” diyoruz. Parti vermek kolay değil… -Dİ! Şimdi PartiPaketi var!

0’dan 70’e uzanan özel yaş ürünleri arasından, kesenize uygun partiyi PartiPaketi’nden seçeceğiniz ürünlerle verebiliyorsunuz. İster bir pasta ve balon, ister beğendiğiniz stilde süslenmiş bir masa, ister dekoruyla-kostüm aksesuarıyla, oyunuyla komple bir parti

Kendi partisini kendi organize etmek isteyenler için uygulaması basit (paketten çıkarın, asın), ödemesi basit (taksitle satın alın), satın alması basit (internet ile tek tıkla kapınızda) parti alışverişi ve partiye dair herşey, PartiPaketi’nde. Üstelik PartiPaketi’ndeki tüm ürünler tek kullanımlık. Çok şık kağıt tabaklar, plastik şarap ve shot bardakları, peçeteler, süslemeleri parti bitince atın; bulaşık, toplama, saklama derdinden kurtulun. 
Partini yükünü değil, keyfini yaşayın!

3000 ürün çeşidiyle inanılmaz bir koleksiyon sunan www.PartiPaketi.com’dan hem on-line, hem de PartiPaketi mağazalarından perakende alışveriş edebilirsiniz.
PartiPaketi’nde satışa sunulan tüm ürünler gıda temasına uygun, sağlık sertifikalı ve TSE onaylıdır. Güvenle kullanabilirsiniz. 

 
 Tüm çocuklara nice mutlu yıllara! 🙂

Yorum Yaz

You must be logged in to post a comment.