Kağıt Fenerlerle Parti Süslemesi Nasıl Yapılır?

Yayınlanma Tarihi Nis 26 2013 - 12:12pm Yazar PartiPaketi

Parti dekoru olarak fener
Havaların güzelleşmesiyle birlikte bahçe partileri, teras partileri de başladı. 
Gerek bahçe, gerek balkon, gerekse kırlık alan, partiyi vereceğiniz mekanı kağıt fenerlerle süsleyerek renkli ve canlı bir parti atmosferi yaratabilirsiniz.

İşte farklı kullanımlara uygun dekor fenerler:
Fener dizisiPartiPaketi mağazaları ve partipaketi.com‘da satılan bu üründe 3.65m ip üzerinde 10.5cm çapında 8 adet kağıt fener bulunmaktadır. Bu fenerler mum ile kullanmaya uygun değildir ancak özellikle 2 ağaç veya direk arası asıldıklarında çok güzel bir dekor oluştururlar. Fener dizileri monogram (tek renk) veya poligram (çok renkli) olabilir. Parti temanızın içinden uygun bir renk seçerek dekorlarınızı bu yönde belirleyebilirsiniz.
Akordeon fener
Silindir biçiminde ve bir akordeon gibi açılarak form alan, 16cm çapındaki bu ürünün tabanında 1cm çapında metal tutaç bulunmaktadır. Bu küçük kısma mum veya neon çubuk tuturularak fener aydınlatılır. Ancak güvenlik açısından önerimiz fenerler içinde mum yerine her zaman neon çubuk kullanılmasıdır. Mini fenerler
Bu ürün paket halinde satılan 6 adet 10.2cm yuvarlak püsküllü kağıt fenerden oluşmaktadır. Küçük ve şirin formu ile özellikle baby shower, 1 yaş partisi gibi partiler için idealdir. Fenerleri birbirlerden fazla uzak olmayacak şekilde, misina veya rafya yardımıyla farklı uzunluklarda asarsanız çok güzel bir dekor yaratırsınız.
Yuvarlak fener Bu fenerler 22cm civarındadır. Desenli veya düz renkleriyle parti dekorunuza renk katarlar. Misina veya rafya yardımıyla farklı uzunluklarda asarsanız çok güzel bir dekor yaratırsınız.
Sepet fener
Bu fenerin telden yapılmış, boncuk dekorlu bir sapı bulunur. 18cm çapındadır. İçinde tea-light mum koyma haznesi mevcuttur. Sepet fenerler özellikle Cadılar Bayramı / Halloween için üretilmiştir. Bu ürünü dekor olarak kullanabileceğiniz gibi, şeker toplamak amaçlı da kullanabilirsiniz.

PartiPaketi’nde satılan tüm fenerleri görmek için tıklayın: http://www.partipaketi.com/ara/fener

Fener olmayıp, fener dekorlarla çok uyumlu bir görsel sergileyen, yine asılarak kullanılan bu ürünleri gördünüz mü?
Ponpon süsler
Ponpon süsler asılarak kullanlan dekorların en beğenilenlerinden, çünkü her tip partiye ve kutlamaya uygunlar ve pufuduk görünümleri ile çok güzel bir atmosfer yaratırlar. Bu ürünün her bir tanesi 40.5 cm çapındadır. Her paketten nasıl kulalnılacağına dair bir talimat çıkar.
1) Ürünü bir yüzünü akordeon gibi açın ve düz bir yüzeye koyun. Ürünün üzerindeki bağcığın tam ortada olmasına özen gösterin. 2) Katların her birinin ucunu sırasıyla açıp çekin. Bunu sağ ve sol uçtan ortaya gelecek şekilde sırayla yapın. Sonuçta yarım bir ponpon oluşturmuş olacaksınız. 3) Ürünün ortasından, bağcığın bulunduğu noktadan tutarak dekoru başaşağı çevirin. Aynı işlemi diğer kısım için tekrarlayın. Sonunda tam bir pufuduk ponpon küre oluşacaktır. 4) Ponpon küreyi bağcığından asın ve dekorunuzu tamamlayın.

Sonuca bayılacaksınız! 🙂
Mini kağıt küreler
Mini kağıt küre 10cm çapında, özel katlamalı yapısıyla bir küreyi andıran renkli süslerdir. İki yanından tutulup açıldığında top halini alır. Tutturma ataçı ile gelir. Küreyi kendi kısa ipinden bir rafyaya veya misinaya bağlayarak dilediğiniz uzunluğa getirerek asabilirsiniz. Bu ürünün farklı renklerini, değişik uzunluklarda birbirlerine yakın mesafelerde asarak hoş bir tavan dekoru yaratabilirsiniz.  

İşte dekorunuzu oluştururken ihtiyacınız olabilecek diğer ürünler:
Neon çubuklar
Neon çubukların ömrü 8 saattir ve kağıt fenerleri ışıklandırmak için en güvenli üründürler. Neon çubuklar içir tıklayın: http://www.partipaketi.com/Urun/parlayan-mor-cubuk-kolye/17993.parti
Rafya
Fener ve her türlü dekoru asmak için dilediğiniz renk rafya kullanabilirsiniz. Rafyalar ince durmalarına rağmen gayet dayanıklıdır. Elinizle koparmanız çok zordur, bir makastan yararlanmalısınız.
Rafyalar için tıklayın: http://www.partipaketi.com/ara/rafya

Keyifli partiler diliyoruz!
 

 

Yorum Yaz

You must be logged in to post a comment.