İdeal bir erkek çocuk doğumgünü teması: KORSAN PARTİSİ

Yayınlanma Tarihi Oca 15 2013 - 11:09am Yazar PartiPaketi
KORSAN PARTİSİ!
Korsan Partisi, Tabak

Korsan Partisi, Asmalı Süsler
Hazine Sandığı Pinyata

Peter Pan, hayatımıza “korsan” temasını sokan masaldır. Peter Pan, İskoç roman ve oyun yazarı J. M. Barrie’nin (1860–1937) en ünlü karakteridir. 

Korsan Kaptan Şapkası, Çocuk

Barrie, yarattığı kahramana Peter Pan adını, tanıdığı bir çocuktan esinlenerek vermiştir. Barrie, Peter Pan karakterini, ölen bir arkadaşının çocuklarını oyalamak için yazdığı metinlerde yaratmış; “Var Olmayan Ülke”de, Wendy’nin anneliğinde; deniz kızları, peri tozları ve kimsesiz çocuklarla bezeli eşsiz bir esere imza atmıştır. Kitabın tüm yayın haklarını 1929 yılında bir çocuk hastanesi olan Great Ormond Street Hospital’a devretmesiyle, Barrie, çocuklara sadece hayal dünyalarında değil, gerçek hayatta da eşlik etmeye devam etti...

Korsan Partisi, Banner

Peter Pan’ı takiben Karayip Korsanları prodüksiyonlarıyla popülaritesi iyice artan korsan teması, renkli sofra setleri, dekorları, kostümleri, türlü aksesuvarı ve oyunlarıyla  doğumgünü partilerinin favori temalarından olmayı sürdürüyor.

Korsan doğumgünü partisi vermek istiyorsanız, korsan teması ile ilgili tüm parti malzemelerini PartiPaketi mağazalarından veya PartiPaketi.com‘dan temin edebilirsiniz.
Korsan Pasta
Korsan Kostüm ve kostüm aksesuarları
Korsan Partisi dekorları
Korsan Partisi parti sofrası malzemeleri

KORSAN PARTİSİ

Yorum Yaz

You must be logged in to post a comment.