Hakkımızda

PartiPaketi Neden Kuruldu?

Kendi partisini kendi organize etmek isteyenler için 2005 yılında kurulan bir parti marketi olan PartiPaketi, kutlayacak herhangi bir sebebi olan herkese kendilerini kaybedecekleri bir vaha.

Bu fikir “yok”tan varoldu: Türkiye’de kutlama malzemesi bulunmuyordu. Kendi çabasıyla süsleme yapmaktan veya bir organizasyon firmasına avuç dolusu para vermekten baka çare yoktu. Vakti olmayan, el melekesi bulunmayan veya bu  ilerden hoşlanmayan biri için bu, büyük zorluktu. Böylelikle, Amerika’nın yarattığı konseptli parti modeli Türkiye’ye uyarlandı. Dünyanın en  büyük parti malzemeleri üreticilerinin Türkiye dağıtımcılığı alındı. Bu model ile kendi partisini kendi organize  etmek isteyen, kullanacağı ürünlerin kölesi olmak istemeyen, partinin  bitmesiyle birlikte yükünden de kurtulmak isteyen insanlara hitap edildi. Ürünler pratik, kaliteli, çeşitli ve ulaşılabilir tutuldu.

500 üründen başlayan koleksiyon hızla artan talep ve  müşteri memnuniyeti sonucunda 3000’leri buldu. Bir gelen bir daha geldi, gelen bir de arkadaşını getirdi.

Türkiye seramikten değil, temalı  kağıt tabaktan pasta yemeye başladı; pratik ürünler sayesinde yorulmadan, kuruldu-kirlendi derdi olmadan, kendi partisinde “misafir” olmanın keyfine vardı. Partiler enlendi. Renklendi. Parti severler hızla “masa süsleme”den “temalı mekan yaratma”ya terfi etti.

Doğum yapmak; doğumu olmak; terfi etmek; evlenmek; bir sağlık probleminden kurtulmak; askerden dönmek; uzun bir  yolculuğa çıkmak… hepsi birer kutlama vesilesi. “PartiPaketi’nin de kuruluş amacı ve felsefesi, hayata keyif katmak için her özel günü bir partiye dönüştürmek isteyenlere kolay kullanımlık, kolay ulaşılır ürünler sunmak.”

Bugün PartiPaketi, 50.000’in üzerinde internet takipçisi, satış noktaları, toptan ağı ve yüksek marka bilinilirliği ile parti severlerin tercih ettiği ilk adres.

 

PartiPaketi’nde hangi kutlamalara yönelik ürünler bulunuyor?

PartiPaketi’nden çocuk ve yetikin doğumgünü, ilk ya partisi, 18-30-40-50-60 ya partileri, yıldönümü, doğum, baby shower, di buğdayı, mevlüt, sünnet, düğün, nişan, bridal shower, bekarlığa veda, kına gecesi, evlilik yıldönümü, yılbaşı, noel, paskalya, sevgililer günü, halloween/cadılar bayramı, anneler günü, babalar günü, mezuniyet, temalı partiler, kostümlü partiler, bahçe partileri, bahar şenliği, piknikler, sürpriz partiler ve tüm diğer kutlama ve özel günler için parti dekorları, sofra setleri, kostüm, kostüm aksesuarları, parti oyunları, hediyelik ve pasta tedarik edilebilir.

 

PartiPaketi Satış Noktaları
www.partipaketi.com
PartiPaketi Mağazaları için tıklayın.

Basında PartiPaketi
Haberler için tıklayın.

PartiPaketi Bayisi Olmak İster misiniz?
Bayilik için tıklayın.

 

Yorum Yaz

You must be logged in to post a comment.