Bekarlığa Veda Partileri İçin Süper Eğlenceli Ürünler

Yayınlanma Tarihi Nis 2 2013 - 1:15pm Yazar PartiPaketi


Bu kadar özel bir günü sıradan bir biçimde kutlamaya son!!!
Bekarlığa Veda partisi için aradığınız (veya aklınıza bile gelmeyecek :))) eğlencelikleri, aksesuarları PartiPaketi mağazaları ve www.partipaketi.com da bulabilirsiniz. İşte partinize %100 gülümseme katacak bir kaç örnek!

Vudu bebekleriyle “Siz ne derseniz o olur”!
Afrika geleneklerinde büyü bebeği anlamına gelen “Vudu bebekleri”nin en esprili hali şimdi “aşk”, “intikam” ve “eski sevgililere” özel, hediyelik ambalajında! Aşkın en büyüğünü hakedenlere; bir zamanlar sevilmiş, sonra sırtından hançerlenmişlere; eski sevgilisine ahh çektirmek isteyenlere özel üretilmiş bu esprili bebekler, harika birer Bekarlığa Veda veya düğün hediyesi.

 
Aşk Mahkumu, Aşk Delisi, Aşk Şeytanı gibi peluş hediyelikler hem gülümsetir, hem kalıcı olur. Aşık kişinin karakterine göre seçim yapmayı unutmayın 🙂
gelin ve damat şişe giysisi
Kelepçe hem hınzır, hem komik bir hediye. Tabii işin espirisini anlayanlara. Pakete “Sen de aşkın tutsağı oldun!” yazılı bir kart iliştirip hediye etmeyi unutmayın.
Gelin ve Damat Şişe Giysisi düğün öncesinde vermek için ideal bir hediye. Kadehleri hayat boyu mutluluk için kaldırırken tam aradığınız dekoru yaratır.
Bakalım evlenecek arkadaşınızı ne kadar iyi tanıyorsunuz? 🙂
Gruptan 1 kişi 5 kategoride soru sorar:
Gelin adayının:
1) Geçmişi
2) Seks hayatı
3) Damat adayı
4) Düğün
5) En sevdikleri
Katılımcılar cevaplarını kartlara yazalar. Şimdi sıra gelin adayının bu soruları cevaplamasına gelmiştir! Katılımcılar cevaplara göre skor kartlarından puanlama yaparlar. En yüksek puanı toplayan kazanır. Maksimum 12 katılımcı içindir.
 
Isıyla kumaşa transfer edilen stars taşlı 11x4cm ebatında “gelin adayı” yazısı. Günün önem ve anlamını gece kıyafetinize de yansıtır 🙂
1) Kumaşı yüzü kendinize bakacak halde ve dümdüz bir şekilde ütü masasına yerleştirin.
2) Taşlı yazının koruyucu arka kağıdını çıkarın ve yapışkan tarafını kumaşın üzerine, baskı yapmak istediğiniz noktaya yerleştirin.
3) Kumaşı bu kez yüzeyi aşağı gelecek şekilde çevirin.
4) Isıtılmış ütüyü kumaşın arkasından sürün. BUHAR KULLANMAYIN!
5) Kumaş soğuyunca tarnsfer kağıdının şeffaf kısmını nazikçe çıkarın.
Ütü ısısı talimatı ürünün içinden çıkan kullanma talimatında belirtilmiştir.
Sonradan elde nazikçe ve soğuk suyla yıkayabilirsiniz.

gelin adayı t-shirt baskısı
Gecenin ilerleyen saatlerinde eğlence doruktayken ve kıvam “Saç saç paraları Leyla’yaaa, bir daha mı gelecez dünyayaaa” geldiğinde bu konfeti bombasını patlatmanın vaktidir!!!
Notunuzu baştan verin, değerli vaktinizi harcamayın! 😉 
6cm boyunda 1 plastik gelin ve 1 damat ördek. Gelin ördeğin başında tül duvak ve boynunda zincir kolye mevcuttur. Bu son derece şirin hediyeliği gelin ve damat adayına gülümsetmek veya banyo eğlencesi (!) olarak hediye verebilirsiniz.
Gelin ve damada özel bir anı. Düğünde, Bekarlığa Veda Gecesinde veya hediye olarak ideal… 
Bekarlığa veda gecesinde pasta kesmek işin olmazsa olmazı! Bu pasta ile gelinin iştahını artırabilirsiniz ;))
Gelinin ilk evliliği değil mi? İşi şakaya vurun! :))
 
cıvana hıyar takmaca oyunu
Bayanlara özel parti oyunu: 60cm eninde 120 cm boyuda şeffaf plastik, üstü baskılı poster. Üst kısmındaki bant şişirilerek kapı üstüne kapı arkasından sıkıştırılarak asılabilir. İçinden çıkan göz bandı takılarak 32cm boyundaki şişme hıyar vantuzlarla doğru yere takılmaya çalışılır. Hedefi tutturan oyunculara esprili hediyeler hazırlayabilirsiniz 🙂 
Acil durumlar için: 30cm boyunda şişme plastik bebek. Ne olur, ne olmaz… 
Hınzırlığın sonu yok tabii. burada yer almayan ama herkesi kikir kikir güldürecek diğer ürünlere de bakmak ister misiniz? Tıklayın!     

Yorum Yaz

You must be logged in to post a comment.