Bekarlığa Veda Partileri Aksesuarları

Yayınlanma Tarihi Ağu 4 2015 - 8:20am Yazar PartiPaketi

Bekarlığa Veda Partisi vereceklere müjde! Birbirinden farklı Bekarlığa Veda Partisi aksesuarını PartiPaketi mağazaları ve partipaketi.com‘da bulacaksınız. Artık sadece kadınlara değil, erkeklere de özel parti eğlencelikleri mevcut!

GROOM-S

Bekarlığa veda parti ürünleri
Türkiye’deki en çok Bekarlığa Veda kutlama ürünü çeşidi PartiPaketi‘nde satılıyor. Sofra setlerinden hediyeliğe, kostüm aksesuarlarından konfetiye, balondan kurabiyeye herşeyi www.partipaketi.com adresinden inceleyebilir; on-line veya mağazalardan bizzat satın alabilirsiniz.

TIARA-BTB-WHITE-BACKGROUND

Duvaklar ve Nedime / Yakın Kız Arkadaş Aksesuarları
Bekarlığa Veda partilerinin en sevilen aksesuarı duvak… İster evde, ister bir lokalde kutlansın, duvak her partinin baştacı oluyor: Gelini düğüne, bekarları evlilik fikrine alıştırıyor; evlileri eski anılara taşıyor. Üstelik her kadına da yakışıyor! Size en uygun olanını PartiPaketi‘nde satılanlar arasından bulabilirsiniz!. Gelin adayının en yakın kız arkadaşlarını da unutmamak gerek! PartiPaketi’ndeki, kız arkadaşlara yönelik vücut bantları ve taçlardan oluşan şık ve eğlenceli aksesuarlara göz atın:

WB-200-BLK-WHITE-BACKGROUND

Vudu bebekleriyle “Siz ne derseniz o olur”! Afrika geleneklerinde büyü bebeği anlamına gelen “Vudu bebekleri”nin en esprili hali şimdi “aşk”, “intikam” ve “eski sevgililere” özel, hediyelik ambalajında! Aşkın en büyüğünü hakedenlere; bir zamanlar sevilmiş, sonra sırtından hançerlenmişlere; eski sevgilisine ahh çektirmek isteyenlere özel üretilmiş bu esprili bebekler, harika birer Bekarlığa Veda veya düğün hediyesi.

FS-BRIDES

Kişiye özel tasarlanmış Fotoğraf çektirme çubukları ve fotoğraf çektirme çerçeveleri Gecenin en büyük anısı fotoğraflar. Fotoğraflarınızı sıradanlıktan kurtarın, misafirlerinizi eğlendirin: Fotoğraf çubukları ve çerçeveleriyle birbirinden hoş pozlar yakalayacaksınız.

set_parti

Bekarlığa veda, kına gecesi, nişan-düğün malzemeleri PartiPaketi mağazaları ve Partipaketi.com’da. …
Allah bir yastıkta kocatsın!

Yorum Yaz

You must be logged in to post a comment.